Wycieczka w góry.

Jakiś czas temu, przed dwoma albo trzema tygodniami, wybrałam się ze znajomymi na wycieczkę w góry. Chcieliśmy trochę pospacerować i zaczerpnąć świeżego powietrza po całym tygodniu siedzenia w pracy. Pogoda była wspaniała, tym bardziej, że był to dopiero luty. W powietrzu już unosił się charakterystyczny zapach wiosny. Przyjemnie było przysiąść na kamieniu wystawiając twarz na pierwsze ciepłe promienie zimowo-wiosennego słońca. Cały dzień spędzieliśmy na spacerach i podziwianiu pięknych widoków. Mój wieloletni znajomy, a zarazem kolega z pracy wcielił się w rolę fotografa. Robił zdjęcia całej naszej paczce i malowniczym widoczkom. Po południu zeszliśmy z gór żeby wreszcie coś zjeść i napić się kawy. Wszyscy byli zmęczeni, głodni, ale też szczęśliwi. Słońce ma na prawdę magiczną moc ładowania życiowych baterii i dodawania energii. Energia ta będzie musiała wystarczyć na dość długo, bo niestety nieprędko będziemy mogli sobie pozwolić na kolejną ucieczkę od pracy. Teraz na pocieszenie zostały mi wspomnienia i cudowne fotografie z tamtego wypadu.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.