Wycieczka w góry.

Jakiś czas temu, przed dwoma albo trzema tygodniami, wybrałam się ze znajomymi na wycieczkę w góry. Chcieliśmy trochę pospacerować i zaczerpnąć świeżego powietrza po całym tygodniu siedzenia w pracy. Pogoda była wspaniała, tym bardziej, że był to dopiero luty. W powietrzu już unosił się charakterystyczny zapach wiosny. Przyjemnie było przysiąść na kamieniu wystawiając twarz na pierwsze ciepłe promienie zimowo-wiosennego słońca. Cały dzień spędzieliśmy na spacerach i podziwianiu pięknych widoków. Mój wieloletni znajomy, a zarazem kolega z pracy wcielił się w rolę fotografa. Robił zdjęcia całej naszej paczce i malowniczym widoczkom. Po południu zeszliśmy z gór żeby wreszcie coś zjeść i napić się kawy. Wszyscy byli zmęczeni, głodni, ale też szczęśliwi. Słońce ma na prawdę magiczną moc ładowania życiowych baterii i dodawania energii. Energia ta będzie musiała wystarczyć na dość długo, bo niestety nieprędko będziemy mogli sobie pozwolić na kolejną ucieczkę od pracy. Teraz na pocieszenie zostały mi wspomnienia i cudowne fotografie z tamtego wypadu.

Comments are closed.

Recent Posts
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.
  • Wysokiej jakości produkty dla dzieci

    Opieka nad dzieckiem wymaga między innymi wybierania takich produktów do pielęgnacji i opieki, które będą w pełni bezpieczne dla malucha. Ważne jest również, aby były to rzeczy wysokiej jakości, co w praktyce ma przełożenie na wiele kwestii.
  • Z jakich powodów nasza skóra może się znajdować w złej kondycji?

    Czasami nie jesteśmy do końca zadowoleni z tego, jak zachowuje się, wygląda i działa nasza skóra. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? Oczywiście, chociażby wszelkiego rodzaju zaniedbania pielęgnacyjne. Skórą musimy się odpowiednio zająć, to znaczy zatroszczyć się chociażby o to, żeby poziom jej nawilżenia był dla niej możliwie jak najlepszy.