Wesela

Od zawsze byłam przekonana, że praca musi sprawiać przyjemność i tak zapewne jest w przypadku pracy jako kamerzysta na weselach bądź studniówkach. Wydaje się, że taki biedny człowiek z kamerą tylko chodzi i kręci patrząc z żalem jak tłum gości bawi się w najlepsze. Może faktycznie tak jest, ale wydaje mi się, że tylko w przypadku rodzin zbyt poważnych i dumnych z siebie by przyjąć obcego człowieka do stołu i poczęstować go jedzeniem czy alkoholem. Jeżeli przeszlibyśmy się na jakieś wesele normalnej, ciepłej rodziny to od razu zobaczylibyśmy, że ludzie, którzy wykonują pracę kamerzysty czy fotografa są równie miło przyjęci i ugoszczeni jak reszta weselnych gości.
Stąd moje zdanie, iż kręcenie filmów na weselach to całkiem przyjemna praca. Zawsze można poznać nowych ludzi, nowe obyczaje czy tradycje danej rodziny. A jeżeli film, który się nagra okaże się bardzo dobry i trafi w punkt oczekiwań pary młodej to możemy być pewni, że zostaniemy poleceni innym ludziom, a w późniejszym czasie pod wpływem doświadczeń możemy zostać nawet ekspertami w swojej dziedzinie.

Comments are closed.

Recent Posts
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.
  • Wysokiej jakości produkty dla dzieci

    Opieka nad dzieckiem wymaga między innymi wybierania takich produktów do pielęgnacji i opieki, które będą w pełni bezpieczne dla malucha. Ważne jest również, aby były to rzeczy wysokiej jakości, co w praktyce ma przełożenie na wiele kwestii.