Wakacje w Turcji.

Dwa lata temu byłam na wakacjach w Turcji. Piękny pięciogwiazdkowy hotel, przepyszne jedzenie, ciepłe morze i doskonała pogoda. Żyć nie umierać. Podczas wyjazdu spotkałam świetnych ludzi, dzięki ktorym wakacje stały się niezapomnianym wspomnieniem. Wspomnieniom z tego czasu towarzyszą liczne zdjęcia zrobione w trakcie dwutygodniowego wypadu oraz śmieszny film nagrany podczas lotu latawcem za motorówką. Wśród licznych zdjęć są moje prywatne zdjęcia, które robiłam ja sama albo moi znajomi. Są też takie, który robił mi profesjonalny fotograf wynajęty przez hotel. Od razu widać różnicę między zdjęciami moimi a zdjęciami fotografa. Mam też kilka zdjęć robionych podczas wyjazdu w góry na rafting. Jednak niechętnie się nimi chwalę, bo w kapoku i ochronnym kasku na głowie, z wyrazem przerażenia na twarzy nie prezentowałam się najlepiej. Jest też jedno śmieszne zdjęcie, na którym skaczę do wody z dużej wysokości, a w rzece tuż pod moimi nogami czeka już na mniej z otwartym pyskiem aligator, wklejony tam przez fotografa.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.