To nie to.

Kamera dzisiaj to niezbędna sprawa. Jest już w prawie każdym telefonie komórkowym. Kiedy ludzie ambitni i mający wiele pomysłów używają jej do tworzenia fantastycznych rzeczy, które z czasem uznawane są za dzieła wszech czasów inni filmują cokolwiek i gdziekolwiek. Tak samo jest z aparatem, wystarczy zrobić kilka ładnych zdjęć natury, wstawić je na bloga, zdobyć uznanie kilku osób i już mamy wielu samozwańczych wspaniałych fotografów. Niestety nijak ma się to do prawdy. W tym zawodzie naprawdę trzeba mieć pomysł, żeby zaistnieć. Niektórzy próbują zaistnieć w mało ciekawy sposób co często ich gubi. W internecie możemy znaleźć wiele kontrowersyjnych, amatorskich filmów, które zostały wstawione przez ludzi chcących za wszelką cenę chcą się pokazać. Najczęściej kończy się to fiaskiem, ponieważ człowiek, który np nagrywa jak jednym tchem wypija butelkę piwa lub wódki nie jest ani zabawny, ani godny uwagi, może jedynie zdobyć uznanie u swoich dorównujących mu intelektem znajomych, którzy notabene szybko o tym zapomną.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.