Sen kamerzysty.

Jakiś czas temu miałem dziwny sen. Śniło mi się, że spacerowałam po rynku jakiegoś starego, zabytkowego miasteczka z ogromną kamerą na ramieniu. Za mną biegli ludzie z jakimiś dziwnymi kablami, mikrofonami i innym sprzętem, niezbędnym do nakręcenia filmu. Prawdopodobnie to właśnie robiłem – kręciłem jakiś film, czy serial, bo aktorzy ustawiali się od czasu do czasu przed obiektyw, by potem odbiec w zupełnie innym kierunku jakby nigdy nic. Nie wiedziałem, czy mam ich gonić, czy może spacerować dalej. Postawiłem na to drugie i kontynuowałem mój spacer, niewzruszony dziwnym zachowaniem aktorów. Niestety nie wiem co takiego nagrywałem, bo tego aspektu mój sen nie uwzględnił. Chodziłem i nagrywałem, chociaż zupełnie nie wiem co takiego. Miałem za to wrażenie, że doskonale mi idzie. Czułem się wręcz stworzony do wykonywania tego zadania. Bycie kamerzystą tak mnie wciągnęło, że zaspałem do pracy, co kosztowało całą miesięczną premię, za którą mógłbym sobie kupić taką kamerę i wcielić mój sen w życie.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.