Praca fotografa.

Moja koleżanka pracuje jako fotograf. Najczęściej zajmuje się fotografią weselną i dziecięcą. Z tego co obserwuje, ma na prawdę dużo zleceń. W okresie od maja do października praktycznie co weekend. W jej przypadku jest to na prawdę dobre rozwiązanie, bo jest mamą dwójki małych dzieci, a praca fotografa pozwala jej na obróbkę zdjęć w domu. Może bez problemu pogodzić obowiązki domowe z pracą. Oprócz zdjęć weselnych i ślubnych robi także zdjęcia małym dzieciom. Te sesje ceni sobie najbardziej. Maluchy są trudnymi, lecz bardzo dobrymi modelami. Ostatnio bardzo modne stały się sesje rodziców, jeszcze przed porodem. Rodzice najpierw robią sobie zdjęcia z ciążowym brzuchem, a po porodzie przywożą na sesję swojego maluszka. Tym sposobem powstaje wspaniała fotorelacja z okresu ciąży i bezpośrednio po nim. Dodatkowym plusem jest fakt, że takie sesje z powodzeniem można robić w domu. Wystarczy parę rekwizytów, pomysł, dobre oświetlenie i porządny sprzęt, a efekt można osiągnąć na prawdę bardzo dobry.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.