Podstęp

Dlaczego by się nie zabawić w szpiega? Kupuję mała kamerkę, którą łatwo gdzieś ukryć, przy najbliższej okazji chowam w biurze szefa i nagrywam czekając na moment kiedy znienawidzony przez nas, wredny przełożony ujawni swoje grzeszki. Trochę niebezpieczny i przy tym nielegalny sposób na zarobienie dodatkowych pieniędzy, ale czego się nie zrobi by się nie narobić, a zarobić, prawda? W kamerzystę, fotografa może zabawić się każdy z nas. Tak jak napisałam powyżej: używając kamery zemścić się na szefie, chowając się za krzakiem robić zdjęcia przyłapanej na zdradzie dziewczynie czy przy użyciu filmu nagranego przez kamery monitorujące osiedle złapać bandziora, który napadł na starszą kobietę. Własnie między innymi do takich celów używane są sprzęty przeznaczone do fotografii czy filmowania. Dzięki miniaturowym wersjom kamer, aparatów, wszelkich swego rodzajów podsłuchów dzisiejsze służby rozwiązują zbrodnie, niewyjaśnione wcześniej sprawy czy np. łapią rzekomo uczciwych ludzi na przyjmowaniu bądź dawaniu łapówek.
Lepiej zaważajmy na słowa nawet we własnym domu, w sumie wszystko co powiemy może być użyte przeciwko nam.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.