Paszport.

Nie cierpię wyrabiania nowych dokumentów. Ogólnie nie przepadam za urzędami, bo chyba mało kto przepada, ale wyrabianie dokumentów jest ze wszystkich urzędowych spraw kewstią chyba najmniej przyjemną. Najgorzej jest wtedy jak się zgubi portfel i trzeba na nowo wyrabiać dowód osobisty, prawo jazdy i tysiące innych niezbędnych dyskietek. To już mam za sobą. Tym razem jednak czeka mnie odnowienie paszportu. Latem wybieram się na wakacje do Turcji, a mój paszport ważny jest tylko do maja. I znowu się zacznie. Niekończące się wędrówki od urzędu do fotografa, od fotografa znowu do urzędu. W urzędzie od okienka do okienka i tak bez końca. Pamiętam jak wyrabiałam dowód osobisty. Najpierw wycieczka po urzędzie z góry na dół od drzwi do drzwi, potem fotograf, któremu mówiłam trzy razy, że zdjęcie do dowodu, a okazało się, że zrobił i tak nie takie jak było potrzebne. Więc z urzędu poinformowana, że zdjęcie nie takie, znowu musiałam maszerować do fotografa. Jak sobie pomyślę, że znowu mnie to czeka, nachodzą mnie myśli, czy nie byłoby lepiej przejechać się na wakacje nad polskie morze.

Comments are closed.

Recent Posts
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.
  • Wysokiej jakości produkty dla dzieci

    Opieka nad dzieckiem wymaga między innymi wybierania takich produktów do pielęgnacji i opieki, które będą w pełni bezpieczne dla malucha. Ważne jest również, aby były to rzeczy wysokiej jakości, co w praktyce ma przełożenie na wiele kwestii.