Kamerzysta weselny.

Wiecie co jest największym przekleństwem wesela i każdej innej imprezy okolicznościowej? Namolny kamerzysta. Pewnie każdy z nas ma jakieś swoje doświadczenia związane z tym tematem. Wiekszość z nas czuje się bardzo nieswojo, wiedząc, że ktoś nas obserwuje, a tym bardziej nagrywa. Dlatego kamerzysta powienien pracować tak, żeby wszystko widzieć i wszystko nagrać, pozostając przy tym niezauważonym. Z kolejnym irytującym zjawiskiem mamy do czynienia wtedy, gdy kamerzysta lub fotograf upatrzy sobie szczególnie któregoś z gości i na nim skupia całą swoją uwagę. W takich przypadkach często okazuje się, że weselny film zamiast tytułu \”Marta i Adam – wesele 2013\” powinien nazywać się raczej \”Szagierka Joasia – jak ona pięknie tańczy\”. Dlatego też zanim zdecydujemy się podjąć współpracę z jakimkolwiek kamerzystą, czy fotografem, warto najpierw sprawdzić w jaki sposób pracuje i jakie efekty osiąga. Dobrze jest wybrać się na zabawę obsługiwaną przez interesującego nas kamerzystę i trochę się mu poprzyglądać.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.