Kamerzysta na studniówki.

Pamiętacie swoją studniówkę? Piękna sukienka, fryzura, makijaż… Ważny dzień. Dla niektórych pierwszy prawdziwy bal. Organizując bal studniówkowy należy pamiętać o wielu ważnych sprawach. Trzeba wynająć salę, orkiestrę, zamówić catering i pomyśleć o wielu innych niezbędnych szczegółach. Nie można zapomnieć o kamerzyście i fotografie. Obecnie kamerzyści świadczą szereg usług, sprawiających, że film studniówkowy może stać się prawdziwym dziełem sztuki i pamiątką na całe życie. Oprócz relacji filmowej z samej zabawy do nagrania dołączają także elementy nagrane wcześniej. Do takich materiałów wzbogacających film, dołączyć można np. scenki nagrywane w szkole podczas przerw czy lekcji, wywiady z uczniami i nauczycielami, pokaz zdjęć z dzieciństwa itp. Poza kamerzystą, warto zatrudnić także fotografa, który zrobi podczas balu zarówno klasowe zdjęcia grupowe, jak i zdjęcia przy stolikach i w tańcu. Dobrze jest pomyśleć i tym wcześniej, żeby bez pośpiechu móc wybrać w miarę taniego i dobrego fotografa i kamerzystę.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.