Fotograf w przedszkolu.

W przedszkolu mojej córki jakiś czas temu pojawił się fotograf by zrobić dzieciom, zdjęcia grupowe na zakończenie przedszkola oraz zdjęcia do legitymacji szkolnej, jeśli rodzice wyrazili taką chęć. Rodzice zostali poinformowani o tym fakcie dopiero wtedy, kiedy zdjęcia zostały już zrobione. Nikt nie zasygnalizował nam, żeby w dniu, w którym miał się zjawić fotograf ubrać dzieci w eleganckie stroje, dlatego też połowa dzieci na zdjęciu grupowym prezentuje spodnie dresowe z powyciąganymi kolanami albo poplamione koszulki po przedszkolnym śniadaniu. Nikt nie zadbał o to, żeby dzieci na zdjęciach wyglądały schludnie. Były rozczochrane po zabawach i poplamione po śniadaniu jak już wspomniałam. A wystaczyło zasygnalizować rodzicom wizytę fotografa dzień wcześniej. Wtedy każdy rodzic zadbałby z pewnością o to, żeby w tym dniu wyposażyć swoje dziecko w dodatkową elegancką koszulkę na przebranie, a może nawet pofatygowałby się sam do przedszkola, żeby dopilnować by dziecko było czyste i poczesane.

Comments are closed.

Recent Posts
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.
  • Wysokiej jakości produkty dla dzieci

    Opieka nad dzieckiem wymaga między innymi wybierania takich produktów do pielęgnacji i opieki, które będą w pełni bezpieczne dla malucha. Ważne jest również, aby były to rzeczy wysokiej jakości, co w praktyce ma przełożenie na wiele kwestii.
  • Z jakich powodów nasza skóra może się znajdować w złej kondycji?

    Czasami nie jesteśmy do końca zadowoleni z tego, jak zachowuje się, wygląda i działa nasza skóra. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? Oczywiście, chociażby wszelkiego rodzaju zaniedbania pielęgnacyjne. Skórą musimy się odpowiednio zająć, to znaczy zatroszczyć się chociażby o to, żeby poziom jej nawilżenia był dla niej możliwie jak najlepszy.