Fotograf w przedszkolu.

W przedszkolu mojej córki jakiś czas temu pojawił się fotograf by zrobić dzieciom, zdjęcia grupowe na zakończenie przedszkola oraz zdjęcia do legitymacji szkolnej, jeśli rodzice wyrazili taką chęć. Rodzice zostali poinformowani o tym fakcie dopiero wtedy, kiedy zdjęcia zostały już zrobione. Nikt nie zasygnalizował nam, żeby w dniu, w którym miał się zjawić fotograf ubrać dzieci w eleganckie stroje, dlatego też połowa dzieci na zdjęciu grupowym prezentuje spodnie dresowe z powyciąganymi kolanami albo poplamione koszulki po przedszkolnym śniadaniu. Nikt nie zadbał o to, żeby dzieci na zdjęciach wyglądały schludnie. Były rozczochrane po zabawach i poplamione po śniadaniu jak już wspomniałam. A wystaczyło zasygnalizować rodzicom wizytę fotografa dzień wcześniej. Wtedy każdy rodzic zadbałby z pewnością o to, żeby w tym dniu wyposażyć swoje dziecko w dodatkową elegancką koszulkę na przebranie, a może nawet pofatygowałby się sam do przedszkola, żeby dopilnować by dziecko było czyste i poczesane.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.