Dlaczego fotografia?

Fotografia to bardzo ciekawy sposób na łatwy zarobek, przyjemną pracę i pozytywne spędzanie nadmiaru wolnego czasu. Znam wiele osób dla których fotografia to nie tylko hobby, ale i źródło niemałego dochodu. Znacznie mniej osób zajmuje się wideorejestrowaniem i bardzo ciekawi mnie dlaczego tak się dzieje. Przecież kręcenie filmów, tez musi być całkiem niezłą zabawą. Jest też pewną formą sztuki wizulanej. A jednak w parkach, czy miejskich uliczkach dużo częściej spotykamy zapalonych fotografów, niż kamerzystów. W zasadzie raczej nieczęsto spotyka się na ulicy kogoś z kamerą, za to osoby zaopatrzone w aparaty cyfrowe, czają się praktycznie za każdym rogiem. Z całą pewnością nie sprzęt jest tutaj przeszkodą, bo przecież kamery są teraz mniej więcej tej samej wielkości co aparaty fotograficzne. W czym więc problem? Może chodzi o to, że zdjęcie lepiej wyraża emocje niż film. Może o to, że zdjęcia są łatwiejsze w obróbce? Nie wiem. Zastanawiam się, gdzie leży odpowiedź na te nurtujące mnie pytania.

Comments are closed.

Recent Posts
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.
  • Wysokiej jakości produkty dla dzieci

    Opieka nad dzieckiem wymaga między innymi wybierania takich produktów do pielęgnacji i opieki, które będą w pełni bezpieczne dla malucha. Ważne jest również, aby były to rzeczy wysokiej jakości, co w praktyce ma przełożenie na wiele kwestii.
  • Z jakich powodów nasza skóra może się znajdować w złej kondycji?

    Czasami nie jesteśmy do końca zadowoleni z tego, jak zachowuje się, wygląda i działa nasza skóra. Co może być przyczyną tego stanu rzeczy? Oczywiście, chociażby wszelkiego rodzaju zaniedbania pielęgnacyjne. Skórą musimy się odpowiednio zająć, to znaczy zatroszczyć się chociażby o to, żeby poziom jej nawilżenia był dla niej możliwie jak najlepszy.