SAP Hana – co to jest?

Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach. Właśnie dlatego systemy SAP są tak chętnie stosowane – tego typu oprogramowanie obejmuje aplikacje pozwalające gromadzić i analizować dane, dzięki czemu zarządzenie firmą jest znacznie łatwiejsze. W przypadku dużych przedsiębiorstw, które korzystają z rozbudowanych systemów informatycznych, konieczne jest jednak zastosowanie bardziej zaawansowanych rozwiązań takich jak SAP hana. Jest to platforma najnowszej generacji, która umożliwia zarządzanie danymi w pamięci operacyjnej, a nie na dysku. Jakie zalety ma wdrożenie SAP Hana w firmie?

Najważniejszą z nich jest na pewno zwiększenie wydajności oraz tempa przetwarzania danych, co daje zupełnie nowe możliwości tworzenia raportów i analiz przydatnych podczas planowania dalszych działań w firmie. Aplikacja SAP Hana (hicron.com/offer/sap-hana) to propozycja przede wszystkim dla tych przedsiębiorstw, które korzystają z wielu systemów informatycznych i chciałyby zwiększyć moc obliczeniową, a jednocześnie wykonują liczne złożone i czasochłonne operacje. Odpowiednio dobrany system pozwala je przyspieszyć nawet kilkaset razy pozytywnie wpływając na wydajność i zapewniając tym samym wygodę oraz zwiększenie efektywności pracy.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP hana – idealne rozwiązania dla dużych firm

    Nowoczesne przedsiębiorstwa bardzo często wykorzystują specjalnie zaprojektowane dla nich oprogramowanie. Systemy informatyczne pozwalają gromadzić i stale aktualizować dane oraz je przetwarzać, a dzięki temu sprawniej planować wykorzystanie posiadanych zasobów w optymalny sposób. Tworzone na podstawie informacji raporty i analizy to z kolei znaczna pomoc dla osób zarządzających przedsiębiorstwem – w oparciu o aktualne dane znacznie …
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.