Jak zaoszczędzić kupując dużą ilość alkoholu?

ilosc-alkoholuJeżeli planujesz jakąś większą imprezę, jak na przykład wesele, chrzciny, czy okrągłe urodziny to warto wcześniej zaplanować zakup alkoholu. Skupmy się na przykładzie wesela, bo to z reguły pierwsza uroczystość na którą młodzi ludzie muszą zakupić wręcz hurtową ilość alkoholu. Pamiętajmy o tym, że wódka na wesele to koszt nawet kilku tysięcy złotych, w zależności od ilości gości. Przyjmuje się jednak, że trzeba liczyć około pół litra alkoholu na parę gości. W tradycyjnym sklepie to koszt około 20 złotych za butelkę. Oczywiście możesz polować na promocję, wtedy cena może być nawet kilka złotych niższa, a przy takiej ilości jaka będzie nam potrzebna to dość spora oszczędność.

Warto jednak sprawdzić jaką ofertę ma hurtownia wódki z naszej okolicy. Jeżeli nigdzie w pobliżu nie ma takiej hurtowni, to warto przejrzeć oferty w internecie. Wystarczy w internetową wyszukiwarkę wpisać frazę hurtowania alkoholi online. Na pewno znajdziesz dzięki temu wiele sklepów, które oferują tego typu trunki. http://alkohole.eurocash.pl/oferta/

Mi dzięki zakupie alkoholu na własne wesele właśnie w hurtowni udało się zaoszczędzić całkiem sporą sumę pieniędzy. Kupiliśmy wódkę, której cena w tradycyjnym sklepie wynosi około 20 złotych za 17,50. Mogłoby się wydawać, że 2,50 oszczędności to nie dużo. Jeśli jednak pomnożyć to przez ilość jakiej potrzebujemy wychodzą całkiem spore sumy. My potrzebowaliśmy aż 150 butelek. Dzięki temu w naszych kieszeniach pozostało około, 400 złotych a to już całkiem sporo. Dlatego zdecydowanie warto szukać atrakcyjnych ofert, ponieważ z pozoru niewielka różnica w cenie może dać sporą oszczędność.

Comments are closed.

Recent Posts
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.
  • Dobrej jakości projektor

    Wiele osób nadal korzysta z projektorów. Są one wykorzystywane podczas różnych prezentacji odbywających się w szkołach i na uczelniach czy w pracy. Trzeba przyznać, że dostępne obecnie metody robienia projekcji sprawiają, że mogą być one bardzo atrakcyjne i na długo skupiać uwagę osób, które oglądają jakąś projekcję. Wobec tego robienie projekcji jest bardzo często wymagane …
  • Rodzaje nadciśnienia

    Lekarze wyróżniają różne rodzaju nadciśnienia. Oczywiście niektóre ich podziały są już bardzo specjalistyczne, jednak te najprostsze pozostają powszechnie znane. Jednym z takich rodzajów nadciśnienia jest zwykłe nadciśnienie krwi. Takie nadciśnienie może występować wówczas, gdy jakaś osoba jest poddawana silnym stresom, posiada jakieś obciążenia rodzinne lub z innych przyczyn rozwija się u niej choroba nadciśnieniowa.