SAP hana – idealne rozwiązania dla dużych firm

Nowoczesne przedsiębiorstwa bardzo często wykorzystują specjalnie zaprojektowane dla nich oprogramowanie. Systemy informatyczne pozwalają gromadzić i stale aktualizować dane oraz je przetwarzać, a dzięki temu sprawniej planować wykorzystanie posiadanych zasobów w optymalny sposób. Tworzone na podstawie informacji raporty i analizy to z kolei znaczna pomoc dla osób zarządzających przedsiębiorstwem – w oparciu o aktualne dane znacznie łatwiej jest podejmować korzystne decyzje pozwalające na sukcesywny rozwój firmy.

W przypadku dużych firm standardowe rozwiązania, które sprawdzają się w mniejszych przedsiębiorstwach, bywają nie wystarczające. Dotyczy to m. im dużych korporacji, gdzie nierzadko wykorzystywane są liczne rozwiązania informatyczne i w tym samym czasie prowadzonych jest wiele operacji. Właśnie z myślą o nich powstała aplikacja SAP hana, czyli specjalna platforma, która pozwala przetwarzać dane w pamięci systemowej, a nie na dysku. Jakie korzyści niesie to rozwiązanie? Przede wszystkim umożliwia ono przyspieszenie procesów niezbędnych do funkcjonowania firmy i zapewnia zwiększenie wydajności.

Przedsiębiorcy zastanawiający się, czy wdrożenie SAP hana jest dobrym rozwiązaniem powinni też wiedzieć, że aplikację można w łatwy sposób zintegrować z innymi systemami SAP. Jeśli więc w średnim przedsiębiorstwie stosowane były tego typu programy, w razie rozbudowy firmy możliwe będzie dostosowanie systemów do nowej sytuacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat korzyści wynikających z wprowadzenia SAP hana? Zajrzyj na http://www.gazetawroclawska.pl/twoje-finanse/a/s4hana-czyli-zarzadzanie-w-czasie-rzeczywistym-teraz-rowniez-w-finansach,12896403/.

Comments are closed.

Recent Posts
  • Badania kardiologiczne w Poznaniu, czyli echo serca

    W przypadku chorób układu krwionośnego i serca badania i odpowiednia diagnostyka jest podstawą udanego leczenia. Są też narzędziem na podstawie którego, po przeprowadzaniu badania fizykalnego, kardiolog jest w stanie postawić diagnozę. Jednym z takich badań jest echo serca. Poznań ma wiele ośrodków, które wykonują to badanie. Jednym z nich jest neoMedica. Więcej informacji oraz link …
  • Jak zaaranżować nowoczesny salon?

    Jak urządzić salon? Który styl wnętrzarski wybrać. To pytania, które często sobie stawiamy, planując remont lub urządzając nowe mieszkanie. Pomieszczenie dzienne odgrywa niezwykle istotną rolę. Spędzamy w nim czas po dniu pracy, często przyjmujemy gości. Zależy nam oczywiście na tym, by aranżacja salonu była piękna, a przy tym wyrażała nasz charakter. Czym wyróżniają się projekty …
  • SAP Hana – co to jest?

    Właściciel każdej firmy – niezależnie od tego czy jest to duża korporacja z ugruntowaną pozycją na rynku czy jednoosobowa działalność gospodarcza – szuka sposobów na jak najsprawniejsze nią zarządzanie. Podejmowanie decyzji biznesowych bywa jednak trudne, jeśli brakuje odpowiednich informacji o aktualnej sytuacji firmy i jej zasobach.